Novinky

13.ročník Golf & Bike Championship 2023

Golfový turnaj a závod MTB.
Zahájení: 11.08.2023 10:30
Skloubení Golfu a kol se již po 13 rozjede v pátek 11.8 na golfovém hřišti v Kořenec Golf & Ski Resort. Golfový turnaj začíná v 10:30 a po 17 hodině se rozjede závod mužů 18-40let, 41-55 let na 15 km a ženy a junioři do 18 let na 9 km. Po závodu všechny čeká bohatá večeře. 
Resportika u toho nebude chybět, jelikož se jedná o náročný sportovní den a bude potřeba regenerovat svalstvo. 

Sportovní gel, regenerace po sportu

RE-sport - gely poskytují různé přínosy, které mohou pomoci sportovcům zotavit se a připravit se na další tréninkovou jednotku. V tomto článku si přiblížíme sportovní gel RE-sport a jejich účinky na regeneraci po sportu.

 1. Co je sportovní gel?RE.sport - sportovní gel sportovní gel
  Sportovní gel je speciální produkt určený pro použití po sportovní aktivitě. Obvykle se jedná o gelovou formu, která se aplikuje na kůži a rychle se vstřebává. Gely jsou navrženy tak, aby poskytovaly různé přínosy, jako je uvolnění svalů, zmírnění bolesti, snížení zánětu a podpora obnovy tkání.

 2. Účinky sportovního gelu na regeneraci:

 • Uvolnění svalů: Sportovní gely často obsahují látky jako je mentol, který má chladivý efekt a pomáhá uvolnit namáhané svaly. Tím se snižuje pocit svalového napětí a zlepšuje se průtok krve do svalů, což podporuje jejich regeneraci.
 • Zmírnění bolesti: Některé sportovní gely obsahují analgetika, jako je například ibuprofen, které mohou snížit bolest a nepohodlí po náročném tréninku nebo zranění.
 • Snížení zánětu: Další složkou některých sportovních gelů jsou protizánětlivé látky, například kyselina salicylová nebo arnika. Tyto látky mohou pomoci snížit zánět a otoky v místech namáhaných svalů nebo kloubů.
 • Podpora obnovy tkání: Některé sportovní gely obsahují složky, které podporují rychlejší hojení tkání, například aloe vera nebo vitamín E. Tyto látky mohou pomoci při regeneraci po zranění nebo přetížení.

 1. Jak používat sportovní gel:
 • Před použitím sportovního gelu je důležité důkladně si přečíst návod k použití a dodržovat doporučené dávkování.
 • Gel se aplikuje přímo na pokožku v oblasti namáhaných svalů nebo kloubů.
 • Po aplikaci je vhodné jemně masírovat gel do pokožky, aby se zlepšila jeho absorpce.
 • Naše gely mají nejdříve chladivý efekt, takže je možné pocítit zvýšenou chladivost nebo mravenčení v místě aplikace. To je normální a obvykle rychle odezní, příčinou jsou bylinky, které to způsobují. Pak gel hřeje také díky bylinkám a začíná ta správná regenerace. 

 1. Bezpečnostní opatření a omezení:
 • Před použitím sportovního gelu je vhodné provést test na malé části pokožky, aby se vyloučila možnost alergické reakce.
 • Sportovní gely by neměly být používány na otevřené rány, popáleniny nebo zanícenou kůži.
 • Je důležité dodržovat doporučené dávkování a nepoužívat gel v nadměrném množství.

Závěr: Sportovní gely jsou užitečným doplňkem pro sportovce při regeneraci po fyzické aktivitě. Jejich účinky zahrnují uvolnění svalů, zmírnění bolesti, snížení zánětu a podporu obnovy tkání. Před použitím je důležité se seznámit s návodem a dodržovat doporučené dávkování. Pokud máte nějaké závažné zdravotní problémy, je vždy vhodné se poradit s lékařem před použitím jakéhokoli nového produktu.

MISTROVSTVÍ ČR NEREGISTROVANÝCH TENISTŮ

Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí

Letos poprvé se o víkendu 29.-30.8.2020 v OMEGA centru sportu a zdraví uskuteční v antukovém areálu Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí, které se po 15. úspěšných ročnících přesouvá z prostějovské Mekky tenisu k nám do Olomouce.

Až 100 hráčů a hráček se o největší vavříny poperou v kategoriích Dvouhra muži, Čtyřhra muži, Čtyřhra ženy a Čtyřhra MIX. Doprovod i samotní hráči jistě rádi využijí bohatý doprovodný program v podobě wellness, fitness, Adventure golfu či si společně užijí společenský večer v Aqua restaurant & bar.

FORD CHALLENGEPRAGUE

 Po roce opět začíná úspěšný triathlon v Praze.

 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT V EXPU

 
 

Součástí areálu závodu bude také prostor EXPA, veletrh v kterém můžete navštívit stánky partnerů závodu. Čeká zde na vás servis kol, regenerační a zábavné zóny, stánky s jídlem a možnost dokoupit potřebné vybavení a oblečení za výhodné ceny.

 

EXPO FORD CHALLENGEPRAGUE

Zborovská a Vítězná ulice

26. 7. 2019 – 10:00 – 20:00

27. 7.  2019 – 6:30 – 20:00

 

Ford

 

Účastníci závodu budou mít možnost si prohlídnout nejnovější řadu vozů Ford s inovativním designem, luxusními interiéry a úžasnými exteriéry.  Ford má impozantní sestavu nových vozů, které nabízejí přesně to, co zákazníci chtějí nejvíce: úspora paliva, technologie, bezpečnost a vynikající výkon.

 
 
 
 

Hisport CZ

 

Společnost HISPORT CZ se zabývá řadou činností, které se nějakým způsobem týkají sportu, sportovní přípravy a péče o tělo a zdravý životní styl obecně. Společnost na českém a slovenském trhu zastupuje a prezentuje produkty firem HYPOXICO, Oval Concepts, SaltStick a Rolf PRIMA z USA, a firem sailfish a o-synce z Německa. Nabízíme také produkty švýcarské značky Compressport. HISPORT CZ také provozuje sportovní klub HISPORT TEAM, který sdružuje řadu špičkových sportovců v elitní kagorii a současně nabízí pomoc a zázemí i zájemcům z řad sportující veřejnosti. Jednou z jeho aktivit je i provoz PLAVECKÉ ŠKOLY pro dospělé.

 
 
 

Tejpy.cz

 

Ve stánku Tejpy.cz se můžete nechat zatejpovat na závod a po něm se zregenerovat na válcích Blackroll.

 
 
 
 

Můj první triatlon

 

Nezapomeňte navštívit stánek Můj první triatlon! Projekt Můj první triatlon organizuje Česká triatlonová asociace, aby začátečníkům a amatérským sportovcům usnadnila vstup do triatlonového světa. Na stánku se dozvíte, jak si vybrat svůj první závod, jak se na něj připravit a jak ho co nejlépe zvládnout. Pro více informací navštivte internetové stránky www.mujprvnitriatlon.cz.

 
 
 
 

Enervit

 

Enervit je specialista na sportovní výživu pro vytrvalce a hlavní výživový partner závodu, takže nemůže na EXPU chybět! Na jeho stánek si můžete dojít pro špičkovou sportovní výživu na dobu před, během i po sportu, ke kterým dostanete cenné rady pro jejich maximální využití k lepšímu výkonu. Nechte si doporučit výživový plán nebo sáhněte po již připravených balíčcích podle času, který plánujete strávit na trati. K vyzvednutí tu budou i předem objednané balíčky, se kterými Vám v závodě energie nedojde!

 
 
 
 

RunCzech

 

RunCzech je již čtvrtstoletí největším organizátorem běžeckých závodů na území České Republiky. Nabízí různé dálkové běhy od nesoutěžních až po světoznámý Volskwagen Maraton Praha. RunCzech série se skládá celkem z devíti elitních závodů v šesti městech České republiky a dvou v Itálii.

 
 
 

Resportica

 

Ve stánku Resportica vyzkoušíte regenerační a revitalizační gely RE.sport a přesvědčíte se tak na “vlastní kůži”, jak rychleji ze sportovního vyčerpání.

 
 

Praha 5

 

Na stánku Městské části Praha 5 můžete získat heliové balonky, vějířová fandítka či propagační materiály.

 
 
 

Dobrá kávička

 

Dobrá Kávička Vám nabízí : kávu ze 100% arabiky, různé druhy osvěžujících limonád, kremrole, mléčný shake. Vše připravujeme s láskou a z čerstvých surovin.

 
 
 

RUN magazine

 

Odneste si z našeho EXPA tu největší dávku triatlonového a běžeckého čtení zdarma! Na stojanech je pro vás volně připraven časopis RUN, jediný český měsíčník o běhu a triatlonu. Časopis RUN vám pomůže, abyste byli vytrvalejší, rychlejší, hubenější, lépe najedení a zdravější. Časopis RUN je jediný český měsíčník o běhání, na jehož obsahu se už 13 let výrazně podílejí přední odborníci, kteří připravují ty nejzajímavější informace o tréninku, výživě, výbavě i zdraví. Časopis RUN je hrdým partnerem České triatlonové asociace. Více čtěte na www.run-magazine.cz

 
 
 

Reboots

 

Trénuj tvrději, regeneruj lépe. Reboots zajišťuje jednoduchou masáž pro vaše nohy a to pomáhá vašemu tělu zbavit se nežádoucích produktů metabolismu jako je kyselina mléčná, která se ve svalech produkuje při tréninku a závodě.

 
 

GENERALI

 

Fandíme všem triatlonistům! Připravili jsme pro vás 25 % online slevu na cestovní pojištění do zahraničí od Generali. Stačí při sjednání zadat slevový kód „triathlon“. Sjednejte zde.

 
 
 
 

Scott

 
Chcete při závodě posunout své hranice? Stavte se v kamionu SCOTT a Endorphin Republic, kde získáte slevu na nákup cyklistické a běžecké výbavy v největší speciálce v ČR. Zároveň můžete omrknout top modely v čele s tri-speciálem SCOTT Plasma nebo si zdarma nechat vyladit kolo od zkušených servismanů.
 
 
 
 

Hervis Sports

 

Společnost Hervis Sports vybízí k aktivnímu pohybu a tím k lepšímu životnímu pocitu. A proto najdou příznivci sportu v prodejnách Hervis vše, co pro své sportovní vyžití potřebují. Hervis nabízí široký sortiment nejen funkčního, ale také módního zboží světových i vlastních značek, které najdete v prodejnách i online na www.hervis.cz.
Přijďte se i Vy přesvědčit do stánku Hervis a vybavte sebe i svoji rodinu na sport i volný čas.

 
 
 
 

Zoot

 

Zootsports – nejstarší triatlonová značka, založené v roce 1983 v Koně, podporuje sportovce svým havajským stylem oblečení, doplňků a neoprenů. Přijďte Zoot navštívit v EXPU.

 
 
 
 

Dino Park Harfa

 

Unikátní zábavní park se vzdělávacími prvky. Desítky statických i robotických ozvučených modelů v životních velikostech, 4D Kino, naučný pavilon Cesta do minulosti Země se skutečnými vykopávkami, dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora a pro letošní sezóny i spoustu dinosauřích mláďat. Vydejte se na střeše Galerie Harfa na cestu do druhohor, účastníci CHP mají slevu 20% na rodinné vstupné.
DinoPark, to je skvělý tip na výlet pro celou rodinu!

 
 

Saucony

 

V Expu se Vám představí brand Saucony s kolekcí revolučních, cenami ověnčených běžeckých bot, které zvyšují laťku v inovativním provedení. Doplní ji progresivní značka Stance, která svým designem pokořila vnímání ponožek jako nudné kousky látky. Trojici uzavře Oakley & Optic Lab, nabízející screening zraku a představí zde Oakley sportovní dioptrický program.

 
 
 
 

Compressport

 

Jako každý rok, budete mít možnost se zastavit u červeného stánku švýcarské značky Compressport, která bude na místě s celou svou nabídkou. Od přehazovaček na startovní čísla, pásků na čipy, kšiltů, přes kompresní návleky, oblečení, až po závodní dresy. K dispozici budou i výrobky z řad letošních kolekcí, ať už triatlonových nebo běžeckých. Tak neváhejte a dopřejte si pravou švýcarskou kvalitu! 

Na stánku bude i široká nabídka francouzské značky Z3R0D, značka specializující se výhradně na triatlon. Triatlonové šortky, dresy, kombinézy a v neposlední řadě i neopreny s plavkami. Samozřejmostí jsou i novinky pro letošní sezónu, jako například Start Tri Suit nebo Time Trial Suit. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

 
 
 

Tri Fun Fit

 

Tri Fun Fit je česko – italský projekt, který vznikl spojením sportu a zábavy. Jedná se vitrínu sportu zaměřující se na triatlon, běh, cyklistiku, plavání, fitness. Součástí Tri Fun Fit je e-shop, blog plný zajímavých článků, sekce tréninku, kempů a zábavných i poučných videií. Naším heslem je ,,Be Tri, have Fun, be Fit”. Tešte se na řadu originálních produktů!

 
 
 

Here To Win

 

“Vždycky jsem snil o tom, mít vlastní značku. Značku, která by vyjádřila mou vášeň ke sportu, kterému jsem naprosto propadl, k TRIATLONu. Přirozeně po několika letech v kolektivním sportu jsem chtěl něco víc. Chtěl jsem sám sobě dokázat víc a tím se zrodila příležitost k založení HERE TO WIN. Od počátku jsem měl jasnou vizi, co má značka představovat, a to nejen ve světě triatlonu. Chvíli mi trvalo, než jsem našel ten správný tým, který pochopil mou posedlost pro detail a pomohl mi splnit si sen.

HERE TO WIN není jen další značkou na trhu, dalším jménem. HERE TO WIN probouzí v mladých, starých, jednotlivcích i rodinách nadšení pro sport. Nadšení a vášeň pro poznání sama sebe.”

Lukáš Lachout, zakladatel značky

 
 
 

SpritzOne

 

SpritzOne je oku lahodící, perlivý drink vyrobený z italského vína z oblasti Veneto.

Dokonalá rovnováha a vyváženost  bílého vína, bylinných aromat a  cukrů vytvářejí ovocnou,  lehce nahořklou a osvěžující chuť.

SpritzOne® je aperitiv, který je připraven k okamžitému pití , je extrémně svěží, osvěžující  a příjemný.

Nalijte do rovnou do sklenice na kostky ledu, přidáte plátek pomeranče a je to.

SpritzOne  je perfektní osvěžující nízkoalkoholický drink na nejrůznější akce, festivaly, koncerty, golfové turnaje, eventy, food festivaly, oslavy a nebo jen tak pro radost.

 
 
 

CSG

 
Představení aktivit nového týmu CSG TRI team, který se zaměřuje na silniční a terénní triatlon v Čechách i zahraničí. Dále zde bude k vidění triatlonová kolekce jejich dresů ATEX a prezentace aktivit společnosti Computer system group, která je partnerem závodu.
 
 
 

VELOSOCK

 

Velosock – to jsou ochranné obaly na kolo. Užij si cyklistiku bez starostí. Bez špíny. Chraň své kolo a prezentuj se. Velosock chrání kolo před špínou, odřeninami, prachem, hmyzem, kameny, bahnem, solí, sluníčkem a zachovává okolí čisté od řetězu, špíny a škrábanců. V EXPU nabízíme ochrané obaly za speciální cenu.

 
 
 
 

MHMP

 

Akce proběhla za finanční podpory Magistrátu hlavního města Prahy, na jehož stánku si budete moci vyzkoušet lehkou sportovní aktivitu, za kterou budete odměněni drobnými dárkovými předměty.

 
 
 
 
 

Cykloservis

 

Endorphin Republic Vám pomůže na místě vyřešit téměř jakýkoliv problém s kolem.

 
 
Semifinále MIA FESTIVAL Ostrava

Semifinále MIA FESTIVAL Ostrava

 

Základní informace

Datum konání 8. 4. 2018
Čas zahájení 9:00
Počet dnů 1
Místo konání Sportovní areál Tělovýchovná jednota Ostrava, ​Varenská 3098/40a, Ostrava 70200


 video z akce 2017


Navštivte naší novou sekci e shopu  - PRO TANEČNÍKY - líčidla, hřebeny, gely, třpytky a další. V nejbližší době nabídku rozšíříme i o  taneční boty. 
Varenská 3098/40a
Ostrava
702 00
Uzávěrka přihlášek 25. 3. 2018 22:00
Obtížnost (úroveň) Professional i Hobby
Typ soutěže Small Groups
Groups
O pohár
Účast Všichni
Web organizátora www.miafetsival.cz
Postupová Ano

Ceny

Ceny startovného "Small Groups" 150 Kč za osobu | slevněné 150 Kč za osobu
Ceny startovného "Groups" 150 Kč za osobu | slevněné 150 Kč za osobu
Ceny startovného "O pohár" 300 Kč za osobu | slevněné 300 Kč za osobu | minimálně 500 Kč
Sleva -% pro druhý a třetí start stejné osoby ve stejné kategorii
Vstup(né) 100
Bankovní účet 216323052/0300 - Startovné je nutné poslat na účet předem tak, aby peníze byly v den soutěže na účtu!

SOUTĚŽ

Povrch Parkety
Světla (Osvětlení) umělé
Povrch
12m x 12m

Organizátoři

Ředitel Hana Srncová 
Tel.: 604260837 
h.srncova@detifitness.cz
Produkční Jiřina Kračmarová
Program Soutěž bude také v rámci soutěží Aerobic Tour
AEROBIC/STREET CUP FRÝDEK-MÍSTEK 2017

 

EV-FM-baner

 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM

 

VELKÁ TĚLOCVIČNA

8:55 – zahájení soutěže AEROBIC CUP

9:00 – 9:20 – semifinále I. kategorie (20 min)

9:25 – 9:45 – semifinále II. kategorie (20 min)

9:50 – 10:10 – semifinále III. kategorie PROFI/NEPROFI (20 min)

10:15 – 10:35 – finále I. kategorie (20 min)

10:40 – 11:00 – finále II. kategorie (20 min)

11:05 – 11:25 – finále III. kategorie PROFI/NEPROFI (20 min)

11:25 – 11:40 – vyhlašování I., II. kategorie

11:40 – 12:05 – semifinále IV. kategorie PROFI/NEPROFI (25 min)

12:10 – 12:20 – vyhlašování III. kategorie

12:20 – 12:45 – semifinále V. a VI. kategorie NEPROFI (25 min)

12:50 – 13:15 – finále IV. kategorie PROFI/NEPROFI (25 min)

13:20 – 13:50 – semifinále V. a VI. kategorie PROFI (30 min)

13:55 – 14:15 - finále V. a VI. kategorie NEPROFI (25 min)

14:20 – 14:45 - finále V. a VI. kategorie PROFI (30 min)

14:45 – 15:00 – vyhlašování IV., V. a VI. kategorie

15:00 – konec soutěže AEROBIC CUP

15:00 – zahájení soutěže STREET CUP

15:00 – 15:25 – semifinále + finále I. kategorie (25minut)
15:30 – 15:50 – semifinále II. kategorie (20 minut)

15:55 – 16:15 – semifinále III. kategorie (20minut)
16:20 – 16:40 – finále II. kategorie (20minut)
16:45 – 17:05 – finále III. kategorie  (20 minut)
17:05 – 17:20 – vyhlášení výsledků I. II. kategorie

17:20 – 17:40 – semifinále IV. kategorie (20 minut)

17:45 – 17:55 – vyhlašování výsledků III. kategorie
17:55 – 18:20 – semifinále DANCEHALL (20 minut)
18:25 – 18:45 – finále IV. Kategorie (20 minut)
18:50 – 19:10 – finále DANCEHALL  (20minut)
19:10 – 19:30 – vyhlášení výsledků IV. kategorie a Dancehall

 

 

 

PREZENTACE AEROBIC CUP

 

8:00 – 8:45 – I., II. kategorie

8:45 – 9:30 – III. kategorie

10:00 – 11:30 – IV. kateogorie

11:00 - 12:00 – V. a IV. kateogorie

 

PREZENTACE STREET CUP

 

13:30 – 14:45 – I., II.  kategorie

14:45 – 15:30 – III. kategorie

15:15 – 17:00 – IV.kategorie
16:30 – 17:30 – Dancehall

ZUMBA SHOW 11.11. v Omeze

V sobotu 11.11. proběhla akce ZUMBA show v Omega centru sportu a zdraví v Olomouci. Akce se zúčastnilo celkem 60 žen a dětí z Olomouce a okolí. V 10 hodin akce zahájila lektorka Zuzka Polesová a potom už jela jedna skladba za druhou. Ženy šílely a užívaly si skvělou atmosféru. Po první lekci následovalo vystoupení dívek z klubu AK Olomouc – Mistryně ČR pro rok 2017 v soutěži Mistry s mistry – Kristýna Fryšáková, Adriana Dobešová, Vendula Pudelová a Katka Tesaříková.

Potom následovala očekávaná tombola. Kde bylo celkem 24x krásných cen od partnerů akce – Šumavský pramen, AVON, RESPORTICA, Best Sport centrum, Lovesouvenirs, Omega, kosmetika LARENS. Po tombole probíhala další lekce ZUMBY pod vedením Zuzky a jejího hosta Libora Vybrala. Konal se také závod battle o nejlepší tanečníky. Akce skončila 12:30, ale všechny účastnice žadonily .. ještě, ještě. Bohužel všechno krásné někdy končí.

re-1

re-3

re-2

re-5

Podzimní závod Český Brod s Mistry s mistry

Datum konání soutěže: 14.-15.10. 2017

Místo konání soutěže: Sportovní hala TJ Slavoj Český Brod, Komenského 516

Sobota 14.10. 2017 závody Mistry s Mistry kategorie jednotlivci, dvojice, týmy a pohybové sestavy (show, step, sportovní týmy) Přihlašování přes systém Mistry s Mistry.


Více zde:

 

ceskobrodska2017_web

Stránka 1 z 3 - 26 položek celkem