Novinky

Podzimní závod Český Brod s Mistry s mistry

Datum konání soutěže: 14.-15.10. 2017

Místo konání soutěže: Sportovní hala TJ Slavoj Český Brod, Komenského 516

Sobota 14.10. 2017 závody Mistry s Mistry kategorie jednotlivci, dvojice, týmy a pohybové sestavy (show, step, sportovní týmy) Přihlašování přes systém Mistry s Mistry.


Více zde:

 

ceskobrodska2017_web

17. MEZINÁRODNÍ KONGRES AEROBICMANIA.CZ

sobota - 14.10.2017 se koná 17. MEZINÁRODNÍ KONGRES AEROBICMANIA.CZ na Univerzitní Kampus FSpS Brno - Bohunice

Katia Vasilenko (RUS), Carlos Ramirez (SPA), David Stauffer (USA), Edit Adamczek (HUN), Milan Ondruš, Iva Mojžíšková, Lenka Velínská, Lea Grančič, Radka Vandasová a další

Program zde.

kongres2

FORD CHALLENGE PRAGUE 2017 byli jsme u toho.

FCHP-baner

FORD CHALLENGE PRAGUE 2017..... byli jsme u toho.

 Ve dnech 29.7.2017 a 30.7.2017 se konala velká sportovní akce pro všechny triatlonisty v Praze. Ulice Vítězná, most Legii, Střelecký ostrov Janáčkovo nábřeží, Zbraslavská ulice byly v obležení sportovců, návštěvníků a stánků se sportovními potřebami. Na ulici Vítězná  v Expu se sportovci registrovali a informovali o závodě. Stánek RESPORTICA stál hned vedle. Prezentovali jsme svoje produkty k regeneraci svalů po sportovním výkonu. Rozdávali jsme testry na vyzkoušení, několika sportovcům jsme rovnou aplikovali náš gel na svaly a hlavně informovali veřejnost o tom, že tu jsme pro ně a naše přírodní produkty jsou ryze české. Velký zájem o ně byl hlavně z řad zahraničních sportovců a veřejnosti. Ale i čeští závodníci se nechali regenerovat. Naše produkty jsme nabídli i českým celebritám a známým lidem jako je Petr Vabroušek, Kateřina Neumannová nebo nejznámější kardiochirurg Jan Pirk, který se také závodu zúčastnil. Po závodu spousta amaterských sportovců rovnou vyzkoušela naše gely na své unavené svaly. Po aplikaci se jejich svaly uvolnily a sportovci se cítili i po tak náročném závodě příjemně.

Počasí se vydařilo, v pátek sice trochu pršelo, ale pak se vyčasilo a bylo krásně.20170729_110249


Stránky závodu: http://www.challenge-prague.com/
Instagram:  RESPORTICA
Facebook: https://www.facebook.com/resportica/
Video: https://www.facebook.com/challengeprague/videos/1875665746026916/

 

 

Rozhovor s mistrem světa Davidem Holzerem o důležitosti rozcvičení před tréninkem

V roce 2010 založil David společně se svým týmovým kolegou a kamarádem Jakubem Strakošem svou vlastní soutěž v aerobiku. Takto soutěž s názvem David HolzerMistry s Mistry je postavená na tom, že o výsledcích rozhodují odborníci, většinou úspěšní reprezentanti a lidé s trenérskou i závodní praxí. Soutěž s jasnými pravidly a průhledným rozhodováním se za sedm let rozrostla a jezdí na ní téměř osmdesát klubů z celé České republiky.

Jak by měla správná rozcvička vypadat a co by určitě měla obsahovat? (při zaměření na sportovní aerobik)

Rozcvička obecně by měla mít v první fázi zahřátí a ve fázi druhé rozcvičení jednotlivých segmentů a protahování konkrétních svalů - dle sportovního zaměření, zdravotního stavu, atd. Aplikujeme-li to na sportovní aerobik, doporučoval bych důkladné a delší zahřátí až do fáze zapocení a zadýchání se, tzn. cca 6 - 8 minut běhu. Struktura rozcvičky by měla být takzvaně od hlavy k patě, aby nedošlo k vynechání některé partie. Taktéž se upřednostňuje pořadí - začínáme statickým strečinkem a postupně přecházíme k dynamickým pohybům a švihům. Zvyšování a udržování extrémních rozsahů (provazy, rozštěpy, průplavy. kicky a pod.) by tedy měly přijít na řadu poslední, ale mělo by se jim věnovat dostatek času.

Je nějaký rozdíl v strečinku při rozcvičení a na konci hodiny?

Protažení na začátku tréninku by nás mělo připravit na zátěž a minimalizovat tak riziko zranění. Zároveň je to však nevhodnější část tréninku pro zvětšování kloubních rozsahů, neboť svaly zde ještě nejsou po zátěži unavené, zkrácené a nemají tendenci se tak moc bránit. Naopak po tréninku by to mělo být spíše už jen pozvolné a šetrné protažení, jakožto obrana proti následnému zkrácení.

A co délka rozcvičky a věk závodníků? (Stačí zkušeným závodníkům jen dvě minutky intenzivního zahřátí a pak se protáhnout?)

Délka rozcvičky je u jednotlivých závodníku silně individuální a každý závodník by měl už ze zkušenosti vědět, kolik času by měl rozcvičce obětovat. Měl by cítit, jestli je dnes ten který sval zkrácená a namožený a vyžaduje delší protažení, nebo je v pohodě a závodník se může zakrátko věnovat dalším partiím. Obecně však samozřejmě platí, že s přibývajícími léty je třeba rozcvičce věnovat více času a žádný rozumný závodník by ji neměl podceňovat a zanedbávat. Pokud se tedy již netěší do sportovního důchodu :-)

Eliška Strakošová www.mistrysmistry.cz

Mgr. David Holzer

  • absolvent Fakulty Tělesné Kultury UP v Olomouci, obor Aplikovaná tělesná licence FISAF, Spinning, TRX
  • Master instructor systému funkčního tréninku Move-it pro ČR a SR
  • Master instructor PUMP FX pro ČR a SR
  • Master instructor STARTRAC, HUMANSPORT, JORDAN pro ČR
  • osobní trenér a výživový poradce
  • spoluzakladatel a rozhodčí soutěže Mistry s Mistry

 

sportovní úspěchy:

  • trojnásobný mistr světa ve sportovním aerobiku v kategorii týmů (2000, 2001, 2003)
  • pětinásobný mistr Evropy ve sportovním aerobiku v kategorii týmů
  • mistr České republiky ve sportovní gymnastice
TOUR s Relax, aerobic, fitness podzim - zima 2016

24. září - Hvězdném září - Perfect fitness Day

Brno – Fakulta veteriny

 

Máme za sebou první akci TOUR s Relax, AEROBIC, FITNESS podzim - zima 2016

Akce v Brně, 24. září - Hvězdném září - Perfect fitness Day.

 

Obsahem byly lekce dance aerobic, stepy, ale i body work a body and mind.

Účast byla opět úžasná - zúčastnilo se 156 žen z celé ČR a SR.

 

Jsme rádi, že můžeme podporovat sportovně založené nadšence, ať už jsou z profesionální sféry, či pouhými začátečníky, nebo dělají sport pro své potěšení.

 

Nechyběli jsme svou přítomností, rozdávali dárky pro účastnice, obohatili tombolu a službami.

 

Velmi nás potěšili pozitivní ohlasy a reakce klientek. A moc za ně děkujeme.

 

Budeme se na Vás těšit na dalších akcích.

 

Váš tým RESPORTICA

 

 

KDE NÁS NAJDETE A MŮŽETE SI ZACVIČIT:

 

TOUR s Relax, aerobic, fitness podzim - zima 2016

 

14.-16.10.2016 KOUZELNÝ BEAUTY WELLNESS VEEKEND LUHAČOVICE 

Lektoři: Tým lektorek RELAX, AEROBIC, FITNESS SIMONA VLACHOVÁ, EVA VAJNRAJCHOVÁ, LUCIE SMETANOVÁ, ALENA MALACHOVÁ, MAGDA MIRKOVÁ

Host: PAVLA ROŽUMBERSKÁ A DALŠÍ ….

 

21.-23.10.2016 18 TOP FITNESS WEEKEND, Areál sportu v Bystřici nad Pernštejnem

Lektoři: ZUZANA ŠVÍKOVÁ, LEA GRANČIČ, HELENA BALLOVÁ, MORGAN MOREAU, ALLEGRA DEEVASIS, PETRA HAVELKOVÁ, MICHAL ŠUBR A DALŠÍ ….

A TÝM LEKTOREK RELAX, AEROBIC, FITNESS

 

12.11.2016 BODY IN ACTION 2, BRNO

Lektoři: JULIO PAPI, ZUZANA ŠVÍKOVÁ, DANIEL MULLER, SOŇA BLAŽKOVÁ

 

GD_MG_4430_2016_Small_up

Hlinecký hřebec - MTB maraton - sobota 6.8.2016
Někdo šel o víkendu na houby, někteří navštívili hrad či zámek. My jsme se zúčastnili Hlineckého hřebce - MTB maratonu. 
 
Cyklisté se sešli v hojném počtu a byl to krásný pohled na zapálené sportovce. Zúčastnilo se bez mála 200 závodníků. Počasí se vydařilo. Nepršelo, bylo velmi příjemně a občas vykouklo sluníčko.
 
Velkou morální podporu získal závod od bývalých odchovanců Pavlíny Šulcové, Filipa Adela, Marka Rauchfusse a dalších ....
 
Trať byla vedena v okolí Hlinska, po pečlivě vybraných cestách, se spoustou nelehkých výjezdů, trailových pasáží, ale i nádherných výhledů na Žďárské vrchy a Železné hory.
 
Výhercům velmi gratulujeme a budeme se těšit na příští ročník.
 
Jsme rádi, že i zde jsme byli platní a využili jste možnost vyzkoušet regenerační účinky RE.Sport gelu. Váš zájem nám dělá radost. 
 
Na brzkou shledanou se těší 
 
Váš tým RESPORTICA
 
 
hrebec
MTB Sádecká pila 2016

Ve 4. ročníku závodu MTB Sádecká pila se na start postavilo celkem 220 velkých a malých závodníků. Hlavního závodu se zúčastnilo 156 borců.

ban_eva_kubalova_bsc

Cyklistický závod v Březové nad Svitavou

Devátým závodem pokračovala MTB „Vrchovina“ minulou sobotu v Březové nad Svitavou, kde se bikeři sešli na tratích, kterým zázemí poskytuje zdejší motokrosový areál, opět po jednoroční pauze. A jednalo se veskrze o vydařenou obnovenou premiéru! Ideální počasí, vzorní pořadatelé, skvělé, bojovné výkony přítomných rajdrů – ať už těch na srážedlech, či těch, kteří mají na svých zádech pomyslných pět křížků… Zkrátka letošní Březová byla dalším parádním číslem jubilejního ročníku Poháru Drahanské vrchoviny!
Společnost Resportika podporovala všechny závodníky svými produkty. Po težkých závodech je většina ocenila. Sportovní ger RE.Sport je znovu nastartoval k dalším výkonum.

RE_Brezova_nad_Svitavou

Akca_brezova

 

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem