Novinky

AEROBIC/STREET CUP FRÝDEK-MÍSTEK 2017

 

EV-FM-baner

 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM

 

VELKÁ TĚLOCVIČNA

8:55 – zahájení soutěže AEROBIC CUP

9:00 – 9:20 – semifinále I. kategorie (20 min)

9:25 – 9:45 – semifinále II. kategorie (20 min)

9:50 – 10:10 – semifinále III. kategorie PROFI/NEPROFI (20 min)

10:15 – 10:35 – finále I. kategorie (20 min)

10:40 – 11:00 – finále II. kategorie (20 min)

11:05 – 11:25 – finále III. kategorie PROFI/NEPROFI (20 min)

11:25 – 11:40 – vyhlašování I., II. kategorie

11:40 – 12:05 – semifinále IV. kategorie PROFI/NEPROFI (25 min)

12:10 – 12:20 – vyhlašování III. kategorie

12:20 – 12:45 – semifinále V. a VI. kategorie NEPROFI (25 min)

12:50 – 13:15 – finále IV. kategorie PROFI/NEPROFI (25 min)

13:20 – 13:50 – semifinále V. a VI. kategorie PROFI (30 min)

13:55 – 14:15 - finále V. a VI. kategorie NEPROFI (25 min)

14:20 – 14:45 - finále V. a VI. kategorie PROFI (30 min)

14:45 – 15:00 – vyhlašování IV., V. a VI. kategorie

15:00 – konec soutěže AEROBIC CUP

15:00 – zahájení soutěže STREET CUP

15:00 – 15:25 – semifinále + finále I. kategorie (25minut)
15:30 – 15:50 – semifinále II. kategorie (20 minut)

15:55 – 16:15 – semifinále III. kategorie (20minut)
16:20 – 16:40 – finále II. kategorie (20minut)
16:45 – 17:05 – finále III. kategorie  (20 minut)
17:05 – 17:20 – vyhlášení výsledků I. II. kategorie

17:20 – 17:40 – semifinále IV. kategorie (20 minut)

17:45 – 17:55 – vyhlašování výsledků III. kategorie
17:55 – 18:20 – semifinále DANCEHALL (20 minut)
18:25 – 18:45 – finále IV. Kategorie (20 minut)
18:50 – 19:10 – finále DANCEHALL  (20minut)
19:10 – 19:30 – vyhlášení výsledků IV. kategorie a Dancehall

 

 

 

PREZENTACE AEROBIC CUP

 

8:00 – 8:45 – I., II. kategorie

8:45 – 9:30 – III. kategorie

10:00 – 11:30 – IV. kateogorie

11:00 - 12:00 – V. a IV. kateogorie

 

PREZENTACE STREET CUP

 

13:30 – 14:45 – I., II.  kategorie

14:45 – 15:30 – III. kategorie

15:15 – 17:00 – IV.kategorie
16:30 – 17:30 – Dancehall

ZUMBA SHOW 11.11. v Omeze

V sobotu 11.11. proběhla akce ZUMBA show v Omega centru sportu a zdraví v Olomouci. Akce se zúčastnilo celkem 60 žen a dětí z Olomouce a okolí. V 10 hodin akce zahájila lektorka Zuzka Polesová a potom už jela jedna skladba za druhou. Ženy šílely a užívaly si skvělou atmosféru. Po první lekci následovalo vystoupení dívek z klubu AK Olomouc – Mistryně ČR pro rok 2017 v soutěži Mistry s mistry – Kristýna Fryšáková, Adriana Dobešová, Vendula Pudelová a Katka Tesaříková.

Potom následovala očekávaná tombola. Kde bylo celkem 24x krásných cen od partnerů akce – Šumavský pramen, AVON, RESPORTICA, Best Sport centrum, Lovesouvenirs, Omega, kosmetika LARENS. Po tombole probíhala další lekce ZUMBY pod vedením Zuzky a jejího hosta Libora Vybrala. Konal se také závod battle o nejlepší tanečníky. Akce skončila 12:30, ale všechny účastnice žadonily .. ještě, ještě. Bohužel všechno krásné někdy končí.

re-1

re-3

re-2

re-5

Podzimní závod Český Brod s Mistry s mistry

Datum konání soutěže: 14.-15.10. 2017

Místo konání soutěže: Sportovní hala TJ Slavoj Český Brod, Komenského 516

Sobota 14.10. 2017 závody Mistry s Mistry kategorie jednotlivci, dvojice, týmy a pohybové sestavy (show, step, sportovní týmy) Přihlašování přes systém Mistry s Mistry.


Více zde:

 

ceskobrodska2017_web

17. MEZINÁRODNÍ KONGRES AEROBICMANIA.CZ

sobota - 14.10.2017 se koná 17. MEZINÁRODNÍ KONGRES AEROBICMANIA.CZ na Univerzitní Kampus FSpS Brno - Bohunice

Katia Vasilenko (RUS), Carlos Ramirez (SPA), David Stauffer (USA), Edit Adamczek (HUN), Milan Ondruš, Iva Mojžíšková, Lenka Velínská, Lea Grančič, Radka Vandasová a další

Program zde.

kongres2

FORD CHALLENGE PRAGUE 2017 byli jsme u toho.

FCHP-baner

FORD CHALLENGE PRAGUE 2017..... byli jsme u toho.

 Ve dnech 29.7.2017 a 30.7.2017 se konala velká sportovní akce pro všechny triatlonisty v Praze. Ulice Vítězná, most Legii, Střelecký ostrov Janáčkovo nábřeží, Zbraslavská ulice byly v obležení sportovců, návštěvníků a stánků se sportovními potřebami. Na ulici Vítězná  v Expu se sportovci registrovali a informovali o závodě. Stánek RESPORTICA stál hned vedle. Prezentovali jsme svoje produkty k regeneraci svalů po sportovním výkonu. Rozdávali jsme testry na vyzkoušení, několika sportovcům jsme rovnou aplikovali náš gel na svaly a hlavně informovali veřejnost o tom, že tu jsme pro ně a naše přírodní produkty jsou ryze české. Velký zájem o ně byl hlavně z řad zahraničních sportovců a veřejnosti. Ale i čeští závodníci se nechali regenerovat. Naše produkty jsme nabídli i českým celebritám a známým lidem jako je Petr Vabroušek, Kateřina Neumannová nebo nejznámější kardiochirurg Jan Pirk, který se také závodu zúčastnil. Po závodu spousta amaterských sportovců rovnou vyzkoušela naše gely na své unavené svaly. Po aplikaci se jejich svaly uvolnily a sportovci se cítili i po tak náročném závodě příjemně.

Počasí se vydařilo, v pátek sice trochu pršelo, ale pak se vyčasilo a bylo krásně.20170729_110249


Stránky závodu: http://www.challenge-prague.com/
Instagram:  RESPORTICA
Facebook: https://www.facebook.com/resportica/
Video: https://www.facebook.com/challengeprague/videos/1875665746026916/

 

 

Rozhovor s mistrem světa Davidem Holzerem o důležitosti rozcvičení před tréninkem

V roce 2010 založil David společně se svým týmovým kolegou a kamarádem Jakubem Strakošem svou vlastní soutěž v aerobiku. Takto soutěž s názvem David HolzerMistry s Mistry je postavená na tom, že o výsledcích rozhodují odborníci, většinou úspěšní reprezentanti a lidé s trenérskou i závodní praxí. Soutěž s jasnými pravidly a průhledným rozhodováním se za sedm let rozrostla a jezdí na ní téměř osmdesát klubů z celé České republiky.

Jak by měla správná rozcvička vypadat a co by určitě měla obsahovat? (při zaměření na sportovní aerobik)

Rozcvička obecně by měla mít v první fázi zahřátí a ve fázi druhé rozcvičení jednotlivých segmentů a protahování konkrétních svalů - dle sportovního zaměření, zdravotního stavu, atd. Aplikujeme-li to na sportovní aerobik, doporučoval bych důkladné a delší zahřátí až do fáze zapocení a zadýchání se, tzn. cca 6 - 8 minut běhu. Struktura rozcvičky by měla být takzvaně od hlavy k patě, aby nedošlo k vynechání některé partie. Taktéž se upřednostňuje pořadí - začínáme statickým strečinkem a postupně přecházíme k dynamickým pohybům a švihům. Zvyšování a udržování extrémních rozsahů (provazy, rozštěpy, průplavy. kicky a pod.) by tedy měly přijít na řadu poslední, ale mělo by se jim věnovat dostatek času.

Je nějaký rozdíl v strečinku při rozcvičení a na konci hodiny?

Protažení na začátku tréninku by nás mělo připravit na zátěž a minimalizovat tak riziko zranění. Zároveň je to však nevhodnější část tréninku pro zvětšování kloubních rozsahů, neboť svaly zde ještě nejsou po zátěži unavené, zkrácené a nemají tendenci se tak moc bránit. Naopak po tréninku by to mělo být spíše už jen pozvolné a šetrné protažení, jakožto obrana proti následnému zkrácení.

A co délka rozcvičky a věk závodníků? (Stačí zkušeným závodníkům jen dvě minutky intenzivního zahřátí a pak se protáhnout?)

Délka rozcvičky je u jednotlivých závodníku silně individuální a každý závodník by měl už ze zkušenosti vědět, kolik času by měl rozcvičce obětovat. Měl by cítit, jestli je dnes ten který sval zkrácená a namožený a vyžaduje delší protažení, nebo je v pohodě a závodník se může zakrátko věnovat dalším partiím. Obecně však samozřejmě platí, že s přibývajícími léty je třeba rozcvičce věnovat více času a žádný rozumný závodník by ji neměl podceňovat a zanedbávat. Pokud se tedy již netěší do sportovního důchodu :-)

Eliška Strakošová www.mistrysmistry.cz

Mgr. David Holzer

  • absolvent Fakulty Tělesné Kultury UP v Olomouci, obor Aplikovaná tělesná licence FISAF, Spinning, TRX
  • Master instructor systému funkčního tréninku Move-it pro ČR a SR
  • Master instructor PUMP FX pro ČR a SR
  • Master instructor STARTRAC, HUMANSPORT, JORDAN pro ČR
  • osobní trenér a výživový poradce
  • spoluzakladatel a rozhodčí soutěže Mistry s Mistry

 

sportovní úspěchy:

  • trojnásobný mistr světa ve sportovním aerobiku v kategorii týmů (2000, 2001, 2003)
  • pětinásobný mistr Evropy ve sportovním aerobiku v kategorii týmů
  • mistr České republiky ve sportovní gymnastice
TOUR s Relax, aerobic, fitness podzim - zima 2016

24. září - Hvězdném září - Perfect fitness Day

Brno – Fakulta veteriny

 

Máme za sebou první akci TOUR s Relax, AEROBIC, FITNESS podzim - zima 2016

Akce v Brně, 24. září - Hvězdném září - Perfect fitness Day.

 

Obsahem byly lekce dance aerobic, stepy, ale i body work a body and mind.

Účast byla opět úžasná - zúčastnilo se 156 žen z celé ČR a SR.

 

Jsme rádi, že můžeme podporovat sportovně založené nadšence, ať už jsou z profesionální sféry, či pouhými začátečníky, nebo dělají sport pro své potěšení.

 

Nechyběli jsme svou přítomností, rozdávali dárky pro účastnice, obohatili tombolu a službami.

 

Velmi nás potěšili pozitivní ohlasy a reakce klientek. A moc za ně děkujeme.

 

Budeme se na Vás těšit na dalších akcích.

 

Váš tým RESPORTICA

 

 

KDE NÁS NAJDETE A MŮŽETE SI ZACVIČIT:

 

TOUR s Relax, aerobic, fitness podzim - zima 2016

 

14.-16.10.2016 KOUZELNÝ BEAUTY WELLNESS VEEKEND LUHAČOVICE 

Lektoři: Tým lektorek RELAX, AEROBIC, FITNESS SIMONA VLACHOVÁ, EVA VAJNRAJCHOVÁ, LUCIE SMETANOVÁ, ALENA MALACHOVÁ, MAGDA MIRKOVÁ

Host: PAVLA ROŽUMBERSKÁ A DALŠÍ ….

 

21.-23.10.2016 18 TOP FITNESS WEEKEND, Areál sportu v Bystřici nad Pernštejnem

Lektoři: ZUZANA ŠVÍKOVÁ, LEA GRANČIČ, HELENA BALLOVÁ, MORGAN MOREAU, ALLEGRA DEEVASIS, PETRA HAVELKOVÁ, MICHAL ŠUBR A DALŠÍ ….

A TÝM LEKTOREK RELAX, AEROBIC, FITNESS

 

12.11.2016 BODY IN ACTION 2, BRNO

Lektoři: JULIO PAPI, ZUZANA ŠVÍKOVÁ, DANIEL MULLER, SOŇA BLAŽKOVÁ

 

GD_MG_4430_2016_Small_up

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem