Proč si Jiří Ježek oblíbil RE.sport?

“Každý rok dostávám na vyzkoušení spoustu vzorků nejrůznější produktů. Přiznávám, že jsem předem často velice skeptický a některé výrobky už ani nechci testovat, protože se většinou jedná jen o kopie výrobků, které jsou už dávno na trhu, a které kromě nové značky či obalu nepřinášejí žádnou další přidanou hodnotu.

Vzorek s regeneračním gelem RE.sport mě ale zaujal. A to ještě před samotným vyzkoušením…JJ

Zaprvé tím, že se jedná o ryze český výrobek a já se kvalitní české výrobky a jejich výrobce snažím maximálně podporovat.

Zadruhé tím, že opravdu fungující regenerační gel bych sám rád využíval.

Zatřetí tím, že se podle složení jedná o přírodní produkt bez zbytečných chemických látek.

Přibalil jsem tedy jedno balení Re.sport do kufru a vyrazil gel otestovat na soustředění.

Po prvním náročném tréninku jsem si hned po sprše natřel unavené nohy gelem a …ono to fakt fungovalo! Nejprve chladivá úleva a po chvíli silné prohřátí a prokrvení. Strečink po tréninku byl mnohem snazší a nohy jakoby lehčí.

Po několika dnech jsem nadšeně volal domů manželce, že chci další balení, protože ten pocit v ošetřených svalech po tréninku mě fakt bavil. Od toho jarního soustředění na RE.sport spoléhám pořád.

Neříkám, že RE.sport nahradí dobrou masáž. Ale máte s sebou maséra, když dojedete závod a čeká vás cesta domů autem? A není lepší nastartovat regeneraci rovnou po cestě?

Neříkám, že s RE.sport vás nebudou po těžkém tréninku bolet nohy. Ale není lepší cítit lehkou únavu a příjemný efekt gelu, než mít kamenné svaly a rozhýbávat je až druhý den opět na kole?

A není lepší nechat na své unavené svaly působit přírodní esence a bylinné výtažky, než různá chemická protibolestivá a protizánětlivá farmaka?

Já jsem si oblíbil RE.sport, protože podle mě opravdu funguje a pomáhá mi zvládat nejvyšší zatížení jak v tréninku, tak v závodech. Regenerace je stejně důležitá, jako samotný sportovní výkon. Je vlastně jeho nezbytnou součástí. A stejně tak se RE.sport stal nezbytnou součástí mé každodenní regenerace.”