Novinky, Strana 3

Body in Action Brno

Společnost Resportica byla u toho. Velká sportovní akce ve sportovní hale v centru Brna se vydařila. Celý den nabitý akcemi, sportovnímy výkony za účasti sportovních ikon aerobiku Jimmy Outlaw, Zuzana Švíková,Petra Havelková, Soňa Blažková a Ivana Brádková Zelenková.

Unavená, štastná, nabitá energií a s krásným pocitem, že naše práce má smysl a že včera - v neděli 20.3. se první naše akce BODY IN ACTION vydařila a všichni jsme zažili neobyčejný sportovní a relaxační den v BRNĚ. Akci jsme pro Vás připravovali dlouhou a věřím, že to stálo za to !!! Zúčastnilo se jí téměř 270 žen z celé ČR a SR. Hala byla stále plná na všechny lekce, užívali jste si i servis partnerů, wellness, vše, co bylo pro Vás připraveno a tak to mát být !

 

Srdečně Vás zveme na další akce:

  • 9. dubna AerobicHot Day
  • 22-24. dubna Kouzelný Wellnes Beauty Weekend Luhačovice
  • 20-22. Květen 17 Top fittnes weekend v Bystřici nad Perštejnem
  • 11.června Summer day fitness piloxing

 

 

IMG_8491

IMG_8694

IMG_8223

IMG_8289

 Obrázky byly použity ze serveru 
http://www.aerobiczita.cz/fotogalerie/

Příprava na finále bolí - ale stojí to za to!

"Příprava na finále bolí - ale stojí to za to!" říká Eva Kubalová, finalistka Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobik 2015.

"RE.sport gel jsem začala požívat, když jsem se připravovala na finále Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobik 2015. Na prvním soustředění jsem si natáhla hýžďový sval. Zranění mě omezovalo v přípravě na finále, ale díky RE.sport gelu jsem byla schopná fungovat i nadále. Používala jsem ho před tréninkem - perfektně prohřeje, ale hlavně po zátěži - hodně mi pomohl při regeneraci. Od té doby ho používám pravidelně vždy, když se cítím "zničeně". Vždy mi přinese pocit uvolnění a rychlejší regenerace.

Já osobně jsem s gelem RE.sport maximálně spokojená a doporučuji ho!"

Eva Kubalová
 II. VíceMiss a Miss Sympatie
Česko-Slovenska Tipsport Miss Aerobik 2015

 ban_eva_kubalova_bsc

foto: Zbyněk Maděryč

Proč si Jiří Ježek oblíbil RE.sport?

“Každý rok dostávám na vyzkoušení spoustu vzorků nejrůznější produktů. Přiznávám, že jsem předem často velice skeptický a některé výrobky už ani nechci testovat, protože se většinou jedná jen o kopie výrobků, které jsou už dávno na trhu, a které kromě nové značky či obalu nepřinášejí žádnou další přidanou hodnotu.

Vzorek s regeneračním gelem RE.sport mě ale zaujal. A to ještě před samotným vyzkoušením…JJ

Zaprvé tím, že se jedná o ryze český výrobek a já se kvalitní české výrobky a jejich výrobce snažím maximálně podporovat.

Zadruhé tím, že opravdu fungující regenerační gel bych sám rád využíval.

Zatřetí tím, že se podle složení jedná o přírodní produkt bez zbytečných chemických látek.

Přibalil jsem tedy jedno balení Re.sport do kufru a vyrazil gel otestovat na soustředění.

Po prvním náročném tréninku jsem si hned po sprše natřel unavené nohy gelem a …ono to fakt fungovalo! Nejprve chladivá úleva a po chvíli silné prohřátí a prokrvení. Strečink po tréninku byl mnohem snazší a nohy jakoby lehčí.

Po několika dnech jsem nadšeně volal domů manželce, že chci další balení, protože ten pocit v ošetřených svalech po tréninku mě fakt bavil. Od toho jarního soustředění na RE.sport spoléhám pořád.

Neříkám, že RE.sport nahradí dobrou masáž. Ale máte s sebou maséra, když dojedete závod a čeká vás cesta domů autem? A není lepší nastartovat regeneraci rovnou po cestě?

Neříkám, že s RE.sport vás nebudou po těžkém tréninku bolet nohy. Ale není lepší cítit lehkou únavu a příjemný efekt gelu, než mít kamenné svaly a rozhýbávat je až druhý den opět na kole?

A není lepší nechat na své unavené svaly působit přírodní esence a bylinné výtažky, než různá chemická protibolestivá a protizánětlivá farmaka?

Já jsem si oblíbil RE.sport, protože podle mě opravdu funguje a pomáhá mi zvládat nejvyšší zatížení jak v tréninku, tak v závodech. Regenerace je stejně důležitá, jako samotný sportovní výkon. Je vlastně jeho nezbytnou součástí. A stejně tak se RE.sport stal nezbytnou součástí mé každodenní regenerace.”

Stránka 3 z 3 - 23 položek celkem