Novinky, Strana 3

ISOLINE AEROBIC DAY SENSATION

DANCE / BODY WORK / BODY AND MIND

 1. dubna 2016 BRNO

Sportovní hala Veterinární a farmaceutické fakulty, Palackého 1, Brno

 

Již podruhé jsme byli letos poctěni zúčastnit se akce paní Zity Svobodové, majitelky Relax, aerobic, fitness Brno, tentokrát pod názvem ISOLINE AEROBIC DAY SENSATION.

 

Úžasná práce celého týmu, jehož součástí byli i

výborní LEKTOŘI:

 • ZUZANA ŠVÍKOVÁ
 • JOSE MARTINEZ
 • TARAS KLIMOV
 • KAMIL ZASADA
 • IVA MOJŽÍŠKOVÁ

 

Zúčastnilo se více jak 180 žen z ČR i SR a akce byla hodnocena účastnicemi jako „luxusní“.

Akce měla obsah i taneční, stepy …. které jsou již v ČR méně oblíbené a ve fitness centrech méně časté lekce. Účastnice byly však touto i ostatními akcemi nadšené a stepy si užívaly. Podobná akce bude opět v Brně, ve sportovní hale Veterinární a farmaceutické fakulty, a to 24. září 2016.

Na závěr byla mezi účastnice rozdána bohatá tombola. Ale to nebyly jediné dárečky, které účastnice obdrželi. Každá žena obdržela dárečky, drobné pozornosti a možnosti využít služby zúčastněných sponzorů.

Těší nás, že se můžeme podílet na zpestření Vašeho volného času, který trávíte sportem.

Brzy na viděnou, při další akci Wellnes Beauty Weekend Luhačovice.

Fotogalerii najdete ZDE

 

Váš tým RESPORTICA

 

Srdečně Vás zveme na další akce:

 • 22-24. dubna Kouzelný Wellnes Beauty Weekend Luhačovice
 • 20-22. Květen 17 Top fittnes weekend v Bystřici nad Perštejnem
 • 11.června Summer day fitness piloxing

 

Body in Action Brno

Společnost Resportica byla u toho. Velká sportovní akce ve sportovní hale v centru Brna se vydařila. Celý den nabitý akcemi, sportovnímy výkony za účasti sportovních ikon aerobiku Jimmy Outlaw, Zuzana Švíková,Petra Havelková, Soňa Blažková a Ivana Brádková Zelenková.

Unavená, štastná, nabitá energií a s krásným pocitem, že naše práce má smysl a že včera - v neděli 20.3. se první naše akce BODY IN ACTION vydařila a všichni jsme zažili neobyčejný sportovní a relaxační den v BRNĚ. Akci jsme pro Vás připravovali dlouhou a věřím, že to stálo za to !!! Zúčastnilo se jí téměř 270 žen z celé ČR a SR. Hala byla stále plná na všechny lekce, užívali jste si i servis partnerů, wellness, vše, co bylo pro Vás připraveno a tak to mát být !

 

Srdečně Vás zveme na další akce:

 • 9. dubna AerobicHot Day
 • 22-24. dubna Kouzelný Wellnes Beauty Weekend Luhačovice
 • 20-22. Květen 17 Top fittnes weekend v Bystřici nad Perštejnem
 • 11.června Summer day fitness piloxing

 

 

IMG_8491

IMG_8694

IMG_8223

IMG_8289

 Obrázky byly použity ze serveru 
http://www.aerobiczita.cz/fotogalerie/

Příprava na finále bolí - ale stojí to za to!

"Příprava na finále bolí - ale stojí to za to!" říká Eva Kubalová, finalistka Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobik 2015.

"RE.sport gel jsem začala požívat, když jsem se připravovala na finále Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobik 2015. Na prvním soustředění jsem si natáhla hýžďový sval. Zranění mě omezovalo v přípravě na finále, ale díky RE.sport gelu jsem byla schopná fungovat i nadále. Používala jsem ho před tréninkem - perfektně prohřeje, ale hlavně po zátěži - hodně mi pomohl při regeneraci. Od té doby ho používám pravidelně vždy, když se cítím "zničeně". Vždy mi přinese pocit uvolnění a rychlejší regenerace.

Já osobně jsem s gelem RE.sport maximálně spokojená a doporučuji ho!"

Eva Kubalová
 II. VíceMiss a Miss Sympatie
Česko-Slovenska Tipsport Miss Aerobik 2015

 ban_eva_kubalova_bsc

foto: Zbyněk Maděryč

Proč si Jiří Ježek oblíbil RE.sport?

“Každý rok dostávám na vyzkoušení spoustu vzorků nejrůznější produktů. Přiznávám, že jsem předem často velice skeptický a některé výrobky už ani nechci testovat, protože se většinou jedná jen o kopie výrobků, které jsou už dávno na trhu, a které kromě nové značky či obalu nepřinášejí žádnou další přidanou hodnotu.

Vzorek s regeneračním gelem RE.sport mě ale zaujal. A to ještě před samotným vyzkoušením…JJ

Zaprvé tím, že se jedná o ryze český výrobek a já se kvalitní české výrobky a jejich výrobce snažím maximálně podporovat.

Zadruhé tím, že opravdu fungující regenerační gel bych sám rád využíval.

Zatřetí tím, že se podle složení jedná o přírodní produkt bez zbytečných chemických látek.

Přibalil jsem tedy jedno balení Re.sport do kufru a vyrazil gel otestovat na soustředění.

Po prvním náročném tréninku jsem si hned po sprše natřel unavené nohy gelem a …ono to fakt fungovalo! Nejprve chladivá úleva a po chvíli silné prohřátí a prokrvení. Strečink po tréninku byl mnohem snazší a nohy jakoby lehčí.

Po několika dnech jsem nadšeně volal domů manželce, že chci další balení, protože ten pocit v ošetřených svalech po tréninku mě fakt bavil. Od toho jarního soustředění na RE.sport spoléhám pořád.

Neříkám, že RE.sport nahradí dobrou masáž. Ale máte s sebou maséra, když dojedete závod a čeká vás cesta domů autem? A není lepší nastartovat regeneraci rovnou po cestě?

Neříkám, že s RE.sport vás nebudou po těžkém tréninku bolet nohy. Ale není lepší cítit lehkou únavu a příjemný efekt gelu, než mít kamenné svaly a rozhýbávat je až druhý den opět na kole?

A není lepší nechat na své unavené svaly působit přírodní esence a bylinné výtažky, než různá chemická protibolestivá a protizánětlivá farmaka?

Já jsem si oblíbil RE.sport, protože podle mě opravdu funguje a pomáhá mi zvládat nejvyšší zatížení jak v tréninku, tak v závodech. Regenerace je stejně důležitá, jako samotný sportovní výkon. Je vlastně jeho nezbytnou součástí. A stejně tak se RE.sport stal nezbytnou součástí mé každodenní regenerace.”

Stránka 3 z 3 - 24 položek celkem